VIP Davetiye & Şeker, Nikah Şekeri, Bebek Şekeri, Sünnet Şekeri, Kapı Süsleri, Şeker Taşıma Sepetleri, ve Süslemeler ile organize edilmiş bir çok ürünü bünyemizde bulundurmaktayız. 2011 yılı itibari ile yeni bir kuruluş olarak bölgesinde hakim olmayı hedefleyen ve tüm müşterilerine en iyi hizmeti sunmak ilkeleri ile hizmetinize girmiştir.

VIP Davetiye & Şeker, Evlenirken Davetiye ve Nikah Şekeri ihtiyaçlarınızla ile ilgili siz değerli müşterilerimizden aldığı bilgiler doğrultusunda, markayı oluşturan tüm öğeleri özümser ve bu bilgileri çözüm ortaklarıyla birlikte ele alır. ”Sadece size özel ve sadece sizin için” sloganıyla tüm ihtiyaçlarınızın detaylarını şık tasarımlarla ve renklerin coşkusuyla sizin için buluşturmaktadır.

VIP Davetiye & Şeker, Çocuğunuzun Sünnet Davetiye ve Sünnet Şekeri ihtiyaçlarınızla ile ilgili siz değerli müşterilerimizden aldığı bilgiler doğrultusunda, sizin için en uygun modeli size sunar ve yanısıra size özel tasarımlarla daha şık görünümede katabilir.

VIP Davetiye & Şeker, Bebeğiniz için tercih edeceğiniz Bebek Şekeri modellerimizi sizden  aldığımız  bilgiler doğrultusunda, sizin için en uygun bebek şekeri ve şeker modelini zevk ve renk seçenekleri ile üzerindeki aksesuarın size uygun tasarımı ile hazırlanıp, sizin zevkine göre bir bebek şekeri modeli sunmaktayız.

VIP Davetiye & Şeker, bir fikrin ne kadar  yaratıcı olursa olsun, çözüme tek başına ulaşamayacağını bilir ve tanıtım etkinliklerinin takım oyunu anlayışıyla yürütülmesi gerektiğine inanır. Bu nedenle ekip çalışmasına önem verip en büyük yatırımı çalışanlarına yapmaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar geçen süreçte bizlerle çalışan veya dolaylı destek veren siz müşterilerimize, vermiş olduğumuz yüksek ürün ve hizmet kalitesini oluşturmamızda emeği geçen tüm çözüm ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Aradığınız güven ve sorunsuz iş ilişkileri için VIP Davetiye & Şeker her zaman hizmetinizdedir.

                                                                       www.vipdavetiyeseker.com

nikah şekeri,nikah davetiyesi,bebek şekeri,sünnet davetiyesi,kapı süsleri