“Tekonluk.com”  yeteneklerinizi paraya çevirebileceğiniz mükemmel bir site ile karşınızda ,ister grafiker olun ister yazılımcı , ister el emeğinizi satan birisi olun burada tüm yaratıcı işleriniz için ek gelir elde edebilirsiniz…
Siz değerli alıcılar ise uygun fiyatlara mükemmel işler yaptırmanın keyfini sürün…

freelancer-isler

 

 

www.tekonluk.com

 

 

Freelance Nedir?

İngilizce bir terim olan “Freelancer” herhangi bir şirket’e bağlı olmaksızın çalışan bağımsız kişilere verilen isimdir.Online freelance iş ilanları sunan bir çok platform yurtdışında sıklıkla kullanılmakta,ancak ülkemizde henüz çok yaygın hale gelmemiştir.İşte TekOnluk.com bu noktada online hizmet sunmak isteyen kişileri uygun fiyatla hizmet almak isteyen kişilerle bir araya getiriyor.

Bu Platform Kimlere Hitap Ediyor?

İnternet üzerinden çeşitli işleri ya da projeleri sunarak para kazanmak isteyen herkes TekOnluk.com da ilan verip yeteneklerini kazanca dönüştürebilir.Aynı zamanda bu sunulan işleri uygun fiyatla yaptırmak isteyen herkes bu hizmetleri online olarak satın alabilir.Bağımsız profesyonellerin yada sıradan insanların yayınladığı freelance iş ilanları platformumuz hem evinin rahatlığında çalışmak isteyen kişiler için hem de ekonomik olarak farklı alanlarda iş yaptırmak isteyen kişiler için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

tekonluk-freelance-is-ilanlari

TekOnluk.com’da Hangi Hizmetler Sunuluyor?

Bu Platformda sunulabilecek hizmetler sadece sizin hayal gücünüzle sınırlı! Sıklıkla sunulan ve talep gören hizmetler arasında kurumsal web tasarım, logo tasarım, grafik tasarım, seo hizmetleri, reklam ve tanıtım projeleri, tercüme, makale yazımı, online pazarlama projeleri, seslendirme, video reklam, yazım işleri, müzik, jingle, web programlama, editörlük, özgeçmiş yazımı, data analizi, editörlük, sosyal medya pazarlama ve daha yüzlerce iş tipi.Söylediğimiz gibi,sunabileceğiniz hizmetler hayal gücünüzle sınırlı.

Sistem Nasıl İşliyor?

Satıcılar için Süreç: Satıcılar ücretsiz olarak projelerini yayınlar.Genel konsept olarak her bir projenin ücreti 10 TL dir,Ancak sunduğunuz hizmet daha yüksek bir ücret gerektiriyorsa ilan notlarınızda ekstralar bölümünde belirterek alıcının birden fazla 10 TL lik prje alımı yapmasını talep edebilir ya da direkt olarak 20 TL ye kadar ekstralar yayınlayabilirsiniz.Bir alıcı site üzerinden projeniz’i “Hemen Al! butonuna tıklayarak satın aldıktan sonra Satıcı proje detaylarını aldıktan sonra işe başlar.İlanında belirttiği zaman içerisinde projeyi tamamlmar ve site üzerinden teslim eder.Ödemeden %20 komisyon alındıktan sonra kalan miktar Alıcı projeyi teslim aldıktan ve onayladıktan sonra kredi olarak Satıcı hesabına yüklenir.İstenildiğinde para olarak PayPal üzerinden çekilir.İşlem tamamlanır.

Alıcılar için Süreç: Alıcılar’ın işi çok daha kolay.Örneğin ihtiyacın olan iş sahası kurumsal web tasarım. Projeyi ara, uygun fiyata bul, satıcı hakkındaki müşteri yorumlarına bakarak doğru seçimi yap.Karar verdiğinde pay pal ile ödemeni tamamla.Projeni teslim al! Yapılan iş için herkes’in görebildiği bir yorum bırakabilirsin.Unutma bu platformda satıcı için itibar herşeyden önemli !

 

 

 

 

 

 

 

 

grafik,pazarlama,eglence ,online hizmetler,seo,reklam,freelance,freelance is ilanlari,10 tl ye is,ek gelir,kurumsal web tasarim,10 tl siteleri,10 tl sitesi,on tl siteleri,grafik tasarim,brosur tasarimi,kartvizit tasarimi,seo calismalari