SRC TEKNOLOJİ OLARAK GÖREVİMİZ

TAKİP SİSTEMLERİ,GİZLİ KAMERALAR,VE DİNLEME CİHAZLARI alanlarında müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini gelişen hizmet yelpazemizle karşılayarak memnuniyetlerini sağlamak, pazarda müşterilerimiz için her zaman tercih edilen, referans gösterilen, güvenilir bir firma olmaktır. Bu amaçla, kalite sistemimizi ve gerekli kaynaklarımızı, gereksinimlerimiz doğrultusunda geliştirir, etkinliğini gözler ve sürekli iyileştiririz.

 

Komple çözüm sunabilmek için sadece iyi ürün yeterli değildir, iyi hizmet ve deneyimli servis de şarttır. Bireysel temaslar önemlidir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında nitelikli bilgiler vermekle kalmıyor, müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerle sürekli yenilik ve ürün geliştirme çalışmalarımızı YERLİ ÜRETİM, KALİTE ve FİYAT AVANTAJI sunarak devam ettirmekteyiz.

—————————————————————–

www.teknolojiksistemler.com   adresimizden sizi hedefe ulaştıracak yüzlerce mükemmel ürüne ulaşabilirsiniz…

——————————————————————

Başlıca ürün gruplarımız olarak
Güvenlik kameraları
Gizli kamera sistemleri
Araç takip sistemleri
Dinleme Cihazları
Casus Telefonlar
Ses Kayıt Cihazları
Araç kamera sistemleri

Android casus telefon programı,Telsiz gizli kamera canlı izleme sistemi,Mini dinleme cihazı,Priz dinleme cihazı ev dinleme,Araç içi dinleme cihazı simkartlı oto dinleme,Araç içi dinleme ve takip cihazı,Mıknatıslı gizli araç takip cihazı,Edic Mini profesyonel ses kayıt cihazı,Gps takip ve dinleme cihazı,Gizli kamera devresi,UHF kablosuz dinleme cihazı,Gizli kameralı radyo saat,HD mini gizli kamera,3G Simkartlı Gizli kamera,Klavye kayıt cihazı,Gizli kamera kayıt cihazı,Gizli kamera receiver,Gizli kameralı erkek çantası,Samsung Galaxy S5 casus telefon,Dinleme cihazı dedektörü,Kablosuz sinyal ve gizli kamera dedektörü,Kablosuz dinleme cihazı seti,Gizli kameralı masa saati,Gizli kamera oto anahtarı,İphone 5S casus telefon,İphone ios Casus telefon Programı,Casus dinleme cihazı spy box,Güvenlik kamerası basic paket,Gizli kamera vericisi,Kablosuz ses aktarma dinleme böceği,Casus dinleme cihazı spy box,Gizli ses kayıt cihazı,Sabit telefon kayıt cihazı,Kablosuz dinleme cihazı seti,Klavye kayıt cihazı,Araç kamera full hd 1080×1920,Araç içi kamera,Mini gps takip cihazı,Dinleme cihazı casus böcek