TeamViewer ile internet üzerinden birkaç saniye içerisinde herhangi bir bilgisayara veya sunucuya bağlanabilir ve bu bilgisayarı sanki karşısında oturuyormuş gibi uzaktan kontrol edebilirsiniz.

 

indir

 

TeamViewer (Hepsi bir arada tam sürüm)

Windows için TeamViewer ana penceresi Bağlantı kurulumunda, karşıdaki kişinin bilgisayarını uzaktan kontrol etmeyi, ekranınızı sunmak veya sadece dosya aktarımı mı yapmak istediğinizin kararını veriniz. Tüm TeamViewer sürümleri genelde tüm bu imkanlara sahiptir!TeamViewer’dan daha mı kolay? Pek mümkün değil!
Windows için TeamViewer bilgisayarlarım Gruplanabilir kişi listesi çok hızlı bir ekip çalışmasına olanak tanır. TeamViewer kişi listesinde her zaman hangi kişinin o an için ulaşılabilir olduğunu görebilir, bir fare tıklaması ile bağlanabilirsiniz.Kişi listesi merkezi olarak ve sunucu tarafında kayda alınmaktadır. TeamViewer bulunan her yerde, giriş yaptıktan sonra kişi listeniz karşınıza çıkar.
Windows için TeamViewer dosya aktarımı Tüm TeamViewer sürümleri tam klasör ve dizin yapılarının aktarılabileceği geniş kapsamlı bir dosya aktarımı içerir. Hız optimizasyonu için tüm dosyalar aktarımdan önce otomatik olarak sıkıştırılır.
Windows için TeamViewer sunum opsiyonları Programın isteklerinize en iyi şekilde cevap verebilmesi için TeamViewer birçok seçenek sunmaktadır.Bir bağlantıda kaliteyi mi yoksa hızı mı tercih ettiğinize karar verebilirsiniz, yeni kişiler için kendiniz davetiye oluşturabilirsiniz vs., vs., vs…

TeamViewer QuickSupport

Windows için sohbet pencereli TeamViewer Custom QuickSupport Müşterileriniz, kuruluma veya yönetici haklarına gerek olmadan TeamViewer programını kullanabilirler. Basitçe QuickSupport modülünü başlatacak ve artık hazır olacaklardır.TeamViewer QuickSupport ayrıca kendi logo ve selamlamanız ile hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirilebilir. Bunun yanı sıra karşıdaki kişi listesi verilerinizi de yüklerseniz karşınızdaki kişiler QuickSupport uygulamasını başlatır başlatmaz sizin kişi listenizde hemen belireceklerdir. Ek olarak karşınızdaki kişilerin uzaktan bir oturum kurmadan önce bile sohbet aracılığıyla sizinle irtibat kurmasına imkan sağlayabilirsiniz.

TeamViewer QuickJoin

Windows için TeamViewer Custom QuickSupport TeamViewer QuickJoin özellikle sunumlar ve online toplantılar için tasarlanmıştır. Katılımcılarınız uygulamayı başlatır ve kolaylıkla sunumunuza bağlanırlar.Kendi logo ve selamlamanız ile QuickJoin’i özelleştirin ve e-posta ile katılımcıları sunumunuza davet edin! TeamViewer ile istediğiniz kitleye ulaşmanız çocuk oyuncağı.

TeamViewer Host (Uzaktaki bilgisayarlara 7/24 erişim)

Windows için TeamViewer Host TeamViewer ile gözetimsiz bilgisayarlara erişim artık hiç sorun değil. Host modülü bir sistem servisi gibi çalışır ve sunuculara, evdeki bilgisayarlara veya çok sayıda farklı sistemlere – oturum açma/kapatma ve uzaktan yeniden başlatma işlemleri dahil – erişim sağlar. Sizin logonuz, metinleriniz ve renkleriniz ile TeamViewer Host özelleştirilebilir.Ve diğer sağlayıcıların aksine TeamViewer hiçbir ekstra ücret ödemeden ek host(lar) kurmanıza izin verir. Sadece bir destek lisansı satın alın ve istediğiniz kadar çok host yükleyin!

TeamViewer Management Console

TeamViewer Management Console'daki kullanıcı yönetiminin ekran görüntüsü TeamViewer Management Console, şirketinizdeki bütün TeamViewer kullanıcılarının kolay yönetimi için web tabanlı bir konsoldur.
TeamViewer Management Console'daki bağlantı raporlarının ekran görüntüsü TeamViewer, bütün destek bağlantılarını otomatik olarak kaydeder. Her oturumdan sonra sağladığınız hizmetler hakkında yorum yazabilirsiniz. TeamViewer Management Console’da tüm bağlantı raporlarını ve yorumlarınızı tek bir bakışta görebilirsiniz. Bu, faturalamanız için en uygun temeldir.
TeamViewer Management Console'daki bilgisayar ve kontakların ekran görüntüsü Bilgisayarlarınıza ve kontaklarınıza bağlantınızı doğrudan TeamViewer Management Console’dan başlatın ve tüm verilerinize 7/24 tarayıcı tabanlı ulaşımdan faydalanın.TeamViewer Management Console, Premium lisanslara ve Corporate lisanslarına da dahildir.