MARKA & PATENT TESCİL

Marka Tescil
Yeni bir hizmet veya ürün ile pazara girmeden önce ilk işiniz iyi bir marka belirlemek ve markanızı tescil ettirmektir. Marka tescili; markanızın size ait olmasının tek yoludur ve markalaşma başarınızın temelidir. Marka sorgulama ve marka analiz hizmetimizden ücretsiz yararlanın.

Patent Tescili
Patent, endüstride en güçlü rekabet silahıdır. Patent ile alınan tekel hakkı patent sahibine eşsiz bir rekabet üstünlüğü sağlar. Geliştirdiğiniz yeni ürün ve teknikleri taklitlere karşı patent tescili ile koruyun. Ön araştırma ve ürün geliştirme için ücretsiz patent veri tabanlarından faydalanın.

Yurtdışı Tescili
Patent ve marka tescil belgeleri sadece tescil edildikleri ülkeler için koruma ifade ederler. Bu nedenle ihracat yapmayı hedeflediğiniz her ülkede patent ve marka tescil işlemi yaptırmalısınız. Yurtdışı tescil işlemlerinde 4 yıllık NTR Patent tecrübesine güvenebilirsiniz..

Yönetim Sistemleri
İşletmeniz de yönetim ve denetim kolaylığı sağlayarak verimliliğin artmasına yardımcı olan; Kalite sistemlerinin (ISO 9001,OHSAS 18001, ISO 14001) kurulması, işletilmesi ve sürekli iyileştirilmesi konularında danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

www.ntrmedya.com

NTR SEO HİZMETLERİ

Ar-ge ekibimiz sitenizi belirleyeceğiniz 3 anahtar kelime ile analiz edecek ve Google arama sonucunda birinci sayfa konum garantisi vererek NTR SEO özel çalışma teklifi sunacaktır. Aktivasyon ücreti dışında anahtar kelimeniz ile birinci sayfaya gelmeden başka hiçbir ücret talep edilmez.
TEKLİF FORMU‘nu doldurarak hemen gönderin,
en kısa sürede ekibimiz araştırmalarını yaparak sizlere dönüş sağlasın.

SOSYAL MEDYA HİZMETLERİ

NTR Medya, sosyal medyayı, gerçek hedef kitleye doğru stratejilerle ulaşmak olarak tanımlar. Kollektif için sosyal medya iletişiminde en önemli kelime ‘strateji’dir. Markaların konumlandırmasına uygun olarak sosyal medya stratejilerini hazırlar ve stratejiyi baz alarak markaya uygun sosyal mecralarda, mecra dinamiklerine uygun ve özel içerik üretimi sağlar. Markaların, sosyal mecralarda kullanıcılarla sağlıklı bir iletişim gerçekleştirebilmesi için stratejiyi reklam yönetimi ve sosyal medya uygulamaları gibi ek modüller ile desteklemek gerektiğine inanır. Markalar için kısa ve uzun vadeli hedefler çıkartarak, raporlamasını gerçekleştirir. Bu raporlardan kendine çıkarımlar yaparak hedeflere ulaşmak için elini güçlendirir.

ADWORDS PAKETLERİ

Google Adwords reklamlarında da tüm hizmetlerinde olduğu gibi; şeffaflığı, müşteri tatminini ve en uygun fiyatı sunmaktadır. Online ulaşabileceğiniz size özel panelinizden tüm tüketimlerinizi rahatlıkla izler, reklamınızı anında açıp kapatabilir, günlük bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Bunun dışında kendi performansımızı düzenli olarak SMS ile cep telefonunuza raporluyoruz, üstelik hiç bir ekstra ücret almadan!
En Ucuz Tıklamayı Garanti Ediyoruz! Sitenize aynı konumda daha ucuz tıklama maliyeti sunan paneli bizimle paylaşın, son 30 gün ortalama tıklama maliyet farkının 2 katını iade alın.

WEB TASARIM

Web Tasarım; etkiliyici bir yaklaşım ilham verici uygulamalar, doğru belirlenmiş strateji, analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli süreçlerinden birini oluşturur. Bu aşamada firma ve firmanın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. NTR Medya müşteriyle mutabakata varana kadar bu aşamayı devam ettirir. Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizin de fikri alınarak şekillendirilir. Şimdi aşağıdan size en uygun paketi seçip rüyalarınızı gerçekleştirmemizi bekleyin, yada teklif al sayfasından size özel projeler için özel teklif fiyatı alabilirsiniz.

http://www.ntrmedya.com/