Minybaby Türkiye’nin en büyük bebek/çocuk güvenlik ürünleri üreticisi ve sağlayıcısıdır.

minybaby-kampanya-dilsad-akcaoglu

Portakal Güvenlik olarak  MinyBaby  markası ile bebek / çocuk güvenliği ürünleri ithalatı ve üretimi yapan firmamız ev içi çocuk kazalarını önleyebilecek tüm ürünleri ebeveynlere sunmaktadır.Tüm ürünlerimiz, uluslararası denetim firmalarının sağlık standartları laboratuarlarında testlerden geçirilmiş olup bu testler sonucunda EN71 sağlık standartları uygunluk belgelidir. 
0-6 yaş grubu çocuklarda ev içi kazalara karşı Türkiye’nin en kapsamlı çocuk güvenlik ürünleri yelpazesi ile hizmet veriyoruz. MinyBaby olarak kaza oluşabilecek tüm alanları tespit ettik.69 ayrı güvenlik ürününü11 ayrı kategoride topladık.

www.minybaby.com

Bunlar;

Kenar-Köşe koruyucular / Yatak-Kapı Bariyerleri / Elektrik Güvenliği / Banyo Güvenliği / Mutfak Güvenliği / Güvenlik Kilitleri / Merdiven Güvenliği / Tuvalet Güvenliği / Deprem Güvenliği / Havuz Güvenliği / Kaydırmaz Bantlar
Ürünlerimizde FİTALAT bulunmamaktadır. Miny Baby ailesi olarak tüm çocukların sorumluluklarını üzerimizde hissederek maksimum titizlikle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

 

bebek, çocuk, güvenlik, yatak bariyeri, bebek güvenliği, file, duş başluğı, priz koruyucu, köşe koruyucu, kenar koruyucu, oturma kiti, havuz bariyeri, ocak gaz düğmesi, ocak bariyeri, dolap kilidi

 

 

MinyBaby Team
Saygılarımızla