Umys.org bir Network Marketing sistemidir. Davetiyeli üyelik sistemine göre çalışır. Network Marketing esas olarak para kazanılması en kolay yöntem olduğundan insanların ek gelir elde edebilecekleri en iyi yöntemdir.

network-marketing-internetten-para-kazanma

Referans linkiniz : www.umys.org/?ref=lvtdgn

Umys.org sistemine katılan üyeler tamamen kendi kişisel çaba ve gayretleri karşılığında kendilerinden itibaren başlayan kurdukları gruptan web sitemizin ana sayfasında anlatıldığı şekilde gelir elde ederler.Dünyada Network Marketing sistemlerinde çalışan kişilerin adeta baş belası olan ve şirket kazanç planlarında standart olarak bulunan Kariyer Basamakları, Umys.org sisteminde YOKTUR. Her üye hesabındaki parasını hiç bir şart yada koşul olmadan alma hakkına sahiptir. Umys.org sistemindeki bu özellik nedeniyle sistemin kurucusu Serdar Çorbacı’ya bir çok tebrik ve teşekkür gelmektedir. Umys.org sorunsuz ve mükemmel çalışan bir sistem alt yapısına sahiptir.

Referans linkiniz : www.umys.org/?ref=lvtdgn

Umys.org Sistemini tam olarak anlamanız için şu örnek size çok yardımcı olacaktır:

40 yaşında bir ev hanımı, çok olmasın ama yağmasa da damlasın umuduyla ek gelir elde etmek için Umys.org sistemine kayıt oluyor. Ardından 55TL ödeyerek hesabını aktif ediyor. Daha sonra üye panelinden aldığı davetiye linkini Facebook‘da bir kaç yerde tanıtımını yapmak için bırakıyor. Bu davet linkine tıklayan birisi sistemi o kadar çok beğeniyor ve o kadar iyi anlıyor ki yaptığı tanıtımlarla 200 kişiyi doğrudan kendi davetiyle kayıt ediyor. Bu 200 kişiden 39 kişi 55TL ödemelerini yaparak hesaplarını aktif ediyorlar. 39 kişiyi doğrudan kayıt eden kişi tıpkı video da anlatıldığı gibi her birinden 39 x 10TL = 390TL gelir elde ederken bahsettiğimiz Ev Hanımına ise 39 x 5TL = 195TL para yatıyor. Ev hanımı 195 TL parasını hemen sistemden çekme talebinde bulunuyor. 24 saat içinde parası kendisinin hesabına aktarılıyor. Parasını çeken Ev Hanımı gidip elektrik ve su faturasını ödüyor. İşte size yardımlaşmanın en kolay örneği.

Tüm bunların olmasına Umys.org aracı oluyor.

Basit olanı mucizeleştirmek yerine, mucizeyi basitleştirmek…

İşte Umys.org tam olarak budur.

 

 

Neden Umys.org

Kolay Anlaşılır
Sistemi 7/24 Online Çalışır
PayPal ve PTT ile Hızlı Öder
24 Saatte Ödemeyi Tamamlar
Ödemede Alt Limit Yoktur
Hızlı Destek Verir
Yıllarca Sürekli Sürdürülebilirdir
Sistemini Sürekli Yedekler(15dk)
Güvenli Altyapı Sunar

Referans linkiniz : www.umys.org/?ref=lvtdgn

network marketing,para kazanmak,para kazanma yontemleri,internetten para kazanmak,internetten para kazanma yollari

Tagged in , ,