Doğadaki zararlılarla ilgili kaliteli ürünler satan bir  alışveriş sitesi.

www.falconelektronik.com

ffff

 

tim1

 

Uzmanlar fareleri Uzaklaştıran cihazı keşfetti

Türkiyemizin önemli sanayi bölgelerinden olan Bursa ve ilçelerinde fazla miktarda tarımsal ürün (zeytin) ve hayvani gıda niteliği taşıyan deri sektörü ve bunula ilgili besin değeri depolanmaya müsait tarım ürünleri (buğday)gibi ana konumuz olan farelerin çok hızlı çoğalmaları ve onun düşmanları olan yılan ve leyleklerin azalması,toprak verimliliğinin düşük olmasını göz önünde bulundurduğumuzda;
Gemlik ve İznik yöresinde bulunan zeytinlerin tuzlandığı starna diye tabir edilen depolama tekniklerinin eski sistemlerde oluşması nedeniyle inanılmaz boyutlarda deniz kıyısına akan kanalizasyonların zeytin salamura sularıyla birleşip akması hem karada hem deniz kenarlarında,kanalizasyonlarda milyonlarca farenin üremesine,toprak uzak olduğu için mahallelere ve semtlere kadar yayılması kaçınılmaz bir sonuç olarak olarak ortaya çıktı.
Deri sektöründe ise atıkların yenilebilir statüde olması ve kanalizasyonların çoğunun süt ürünleri atıklarıyla birikmesi sonucu yine inanılmaz sayıda fareler çoğaldı.
Bunlara ilâveten kendine yol arayan fareler imkan buldukça topraklara doğru açılarak o bölgelerde kurulan organize sanayi bölgelerinin içlerine kadar ulaştı.
Yer altındaki kabloların fare zehiri taşımaması nedeniyle mahsenlerde,depolarda ve üretim sahalarının gizli bölümlerinde çok sinsi bir şekilde kaçınılmaz bir son olarak en ince kablolara kadar ulaştı.Zamansız meydana gelen ve çoğu üreticinin “anlayamadık”dediği,gizemli bir olaymış gibi fareler beslenme zincirlerinde yerlerini aldılar.Anlaşılmayan ve gözle görülmeyen farelerin beslenme sistemi,milyonlarcasının her ısırışta ekonomiye verdiği zararın yanında gerçek bir fare kovucusunun maliyeti söz konusu edilemez noktasında…
Falcon elektronik Bu ana problemi , gözlemleyip sonuca ulaşmak için son teknoloji ile ciddi bir savaş başlattı.Bu savaş gözle görülmeyen bir savaş olsa da başlanıldığında sonuçları fare kapanı ile hiç kıyaslanmayan milyonlarca kez bir başarı,ekonomik katma değer,hijyen ve sağlık ile toprakların bereketlemesi eko dengenin korunması ve bunun artı etkileri olan zaman içerisinde hayatımıza geçirmemizde en büyük etken Falcon oldu.
Tek gerçek korunması gereken alanın metrekaresinin çokluğuyla bulunabilecek fare miktarının doğru orantılı olduğunu akıldan hiç çıkarmadan www.falconelektronik.com ’un bu inanılmaz üretimine saygı duymamak elde değil.

Hakkımızda

Yıllardır haşereler, kemirgenler ile uğraşmaktan yorulmadınız mı? Korkudan sandalyelerin koltukların üzerine zıplamadınız mı? Bahçenizde, seranızda, arabanızda ya da evinizde fare, yılan ve benzeri zararlılardan kurtulma adına geleneksel yöntemlere başvurmadınız mı? Zararlılarla mücadele etmek ve sorunlarınızı çözmek için geçici çözümler aramaktan usanmadınız mı?

Hijyenin gerek yaşam alanlarınızda gerekse endüstride önemini iyi biliyoruz. Sağlığınızın korunması adına yaşam alanları ve işyerlerinizde haşereler, kemirgenler ve diğer zararlılarla verdiğiniz mücadeleye Falcon Ürünleri ile hızlı ve benzersiz çözümler üretiyoruz. Falcon ürünleri ile hali hazırda kullandığınız tüm yöntemleri çöpe atın. Ses ve ışık etkisiyle bahçenizde, evinizde, aracınızda, tesisinizde ve diğer ihtiyaç duyacağınız tüm noktalarda Falcon ürünlerini sadece fişe takarak yepyeni çözümler üretin.

Yaydığı ses ve ışık frekansı ile yerleştirdiğiniz bölgede hiçbir toksik etki bırakmadan haşereler, kemirgenler ve diğer zararlılarla mücadele eden Falcon, şimdiye kadar denediğiniz tüm ürünlerden farklıdır. İleri teknolojisi sayesinde kemirgenlerden kurtulabileceğiniz gibi ekolojik dengeyi bozmadan haşere probleminizi çözüyoruz. Evet Falcon sizi, ailenizi, iş arkadaşlarınızı ve çevrenizi de düşünüyor. Birçok geleneksel yöntemin tersine toksik etkisi hiç bulunmayan ürünlerimiz, hem haşereleri uzaklaştırıyor hem de de istediğiniz her yerde gönül rahatlığı ile kullanabiliyor.

Farklı ihtiyaçlarınız için tasarlanmış ergonomik ürünlerimiz ve kolay kullanımı sayesinde Falcon, ihtiyaç duyduğunuz tüm noktalarda hem etkili hem de zararsız çalışır. Son derece pratik ve uzun ömürlü olan ürünlerimizin kullanımı da oldukça kolaydır. Çim ve Bahçe , Ev Koruma, İşyeri koruma, Endüstriyel koruma, Tarla Sera Koruma, Yazlık Ev Koruma, Yat ve Gemi koruma paketlerimiz ile ihtiyacınıza göre şekillendirdiğimiz Falcon Ürünleri, haşere türü, istenilen etki alanına göre değişkenlik göstererek ihtiyacınıza yanıt verebilecek en uygun ürünle buluşmanızı sağlıyor.

Gıda, medikal ve benzeri direkt insan sağlığına etkisi olan, hijyenin çok önemli olduğu sektörlerde Falcon ürünleri sadece ses ve ışık frekansı üzerinden çalışan mekanizması ile hem etkili, hem pratik hem de insan sağlığını koruduğu için en etkili çözümdür. İçerisinde hiçbir toksik, zararlı ya da zehirli malzeme bulunmaması sebebiyle, siz aynı anda haşere, kemirgen ve diğer zararlıları uzaklaştırırken ürünlerinize, doğaya ve çevrenize geleneksel yöntemlerin sebep olacağı zararları vermezsiniz. Pestisit ve haşere kalıntıları gibi sorunlarla ayrıca mücadele etmek zorunda kalmayacağınız için Falcon ürünlerini yüzde yüz güvenli bir yöntem olarak kullanabilirsiniz.

Falcon, geleneksel yöntemlerin aksine temizleme gerektirmez. Bilinen etkisi ve etki alanları diğer yöntemlere göre çok daha geniş olup ayrıca avantaj sağlamaktadır. Yapılan araştırmalar alternatif ürünlerin belirli bir süre sonra bozulma, etkisini kaybetme gibi sorunlarla karşılaşırken, Falcon eşsiz mekanizması ve uzun ömrü ile nihai kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına en doğru yanıtı verdiğini göstermiştir.

Falcon sağladığı fiyat avantajları ile de müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Geleneksel yöntemler belirli periyodlarda yenilenme ihtiyacı duyarken Falcon, uygun fiyatları ve yenilenme ihtiyacı duymaması sayesinde alternatiflerine göre maliyetlerinizi de düşürmektedir. Her bir sektöre göre tasarlanmış paketleriyle Falcon ürünleri uygun maliyetle kaliteli ürünler sunmakta ve çözüm kolaylığı sağlamaktadır. Ürünlerimiz kaliteden ödün vermeden uygun maliyetli çözümler üretmesi sebebiyle ayrıca katma değer sağlamaktadır.

2000 yılından beri uzman kadromuzla elektronik haşere kontrol teknolojileri satışı ve desteği sunan firmamızla irtibata geçerek büyük avantajlarımızdan ve hizmetlerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Büyük avantajlarımız sayesinde Falcon ürünleri hem haşerelerle mücadelenize ortak olacak hem de insan sağlığı odaklı yeni teknolojilere kapınızı açacaksınız.

Biz Falcon olarak, ürünlerimizi deneyin demiyoruz, hemen kullanmaya başlayın diyoruz.