ENDER TASARIM HİZMETLERİ

“Daima En Iyisi Için…” 

Ender interaktif reklam olarak , Web tasarım – Grafik Tasarım ve Profesyonel Fotoğraf çekimi alanlarında müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile 10 yılı aşkın süredir , Reklam sektöründe tecrübe ve güven ile hizmet vermekteyiz. Vizyonumuz ; İnternet medyasında firmaları en kaliteli şekilde temsil etmek, gelişen teknolojileri firmamız bünyesine kazandırıp, çözüm ortaklarımızla en iyiyi oluşturmaktır. 


Misyonumuz ; Müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun koşullarla sürekli olarak sunabilmektir. 
Web tasarım süreci :
1. Tanışma ve Teklif Aşaması
Web siteniz ile ilgili ön görüşmemizin ardından size ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan web sitesinin maliyeti ve yapacağımız işlemleri içeren web sitesi teklifimizi sunarız. Teklifimiz üzerinde birlikte yapacağımız değerlendirme sonucunda, teklifimiz onaylamanısı ile birlikte sözleşme imzalanır ve sonraki aşamaya geçilir.

2. İstek , talep ve görüşleriniz

Bu aşamada firmanızı analiz eden müşteri temsilciniz , isteklerinizi ve taleplerinizi not alarak size eskiz olarak çizim yapar ve anasayfa şablonunu oluşturmaya başlar.

3. Demo tasarımlar ve ara ödeme

Talepleriniz ve istekleriniz doğrultusunda tasarım ekibimiz firmanıza özel iki farklı anasayfa demo tasarımı yapar ve size sunar. Bir tanesi seçim yapılır ve revizyon edilerek projeye başlanır.Bu şekilde proje tutarının %30’u ara ödeme olarak sizden tahsil edilir.

4. Teslimat ve ödeme

Anasayfa demo tasarımlarından kabul ettiğiniz tasarım ile proje sonuçlanır. Dilediğiniz zaman teknik destek ücretsiz olarak verilir, ve web siteniz ilgili testlerden geçerek yayına verilir. Tamamlanan proje sonunda kalan ödeme tahsil edilir. ve kalıcı bir dostluk başlamış olur 

http://www.endertasarim.com/