1974 yılında 55 m²’lik küçük bir butik mağaza da başlayan hikaye de DreamON birkaç yıl içerisinde özel dikimlerden, seri imalata geçişiyle sektöründe isim yapmaya başlamıştı bile. Her geçen gün vizyonunu genişleten bir bakış açısı DreamON adını ön plana çıkarmaya yetiyordu. Bu aslında gelinlikte yeni bir bakış açısıyla, el yapımı olan ve her zaman moda unsurlarını içinde bulunduran sofistike bir üretim için atılmış ilk adımlardı.

gelinlik-dilsad-akcaoglu-gelinlik-cesitleri
Bugün yalnız ana binası 3.000 m² (kapalı alan) olan DreamON aradan geçen 40 yıl içerisinde Türkiye’nin en büyük perakende gelinlik mağazasıyla ve 11 bayisiyle, Türkiye’nin 46 ayrı şehrindeki 140’dan fazla satış noktasıyla, yıllardır aralarında dünya moda başkenlerini de barındıran 22 ülkeye yaptığı ihracatla ve 2006 yılında temellerini attığı ve 54 ülkede uluslararası tescilli DreamON markasıyla, artık sektörün en bilinen firmalarından biri olmuştur..

Sektörün lider GELİNLİK markası olan DREAMON‘un en yeni 2015 gelinlik modelleri,çok özel kampanyaları ve yenilikleri ile ilgili bilgi almak o kadar kolay ki !

ister www.dreamon.com.tr web sitemizden ister google play den indireceğini dreamon uygulamamızdan yada sosyal medyadan DREAMON hakkında ve tüm ABİYE,GELİNLİK MODELLERİ ile ilgili ve tabiki en güzel GELİNLİK görsellerine ulaşabilirsiniz.