DÖVME SİLME

Dr.Bio İlaç Kozmetik A.Ş, Dr.Bio İngiltere firmasının ‘Türkiye Resmi Satış Distribütörü’dür.
Dövme Silme Kremi 30 Gün içinde koşulsuz iade garantilidir.  % 100 Dövme Silme Garantisi
Ürün Etiketlerinde Sağlık Bakanlığı Onayı – İlaç Eczacılık Bildirimleri ve Ürün Ruhsat no Barkodları Mevcuttur. İzin No: 2012/8813 -SBE  Ruhsat no: 2012-166J8K644
Kalıcı dövmelerinizi Dövme Silme kremi ile 21 günde tamamen çıkarmanızı sağlayabilirsiniz. Sitemizden incelenebilir ve Sipariş verilebilir.
Online Sipariş Hattı : 0212 903 07 80
Dövme yaptırdıktan sonra belli bir zamanda soluklaşan, matlaşan dövmeleri ya da artık vücudunda dövme istemeyen kişilerin vücudundaki dövmeleri silmek, yok etmek amacıyla kullanılan değişik metodlar vardır.

www.dovmekremi.net

DÖVME SİLME KREMİ
Dövme silme kremi, içeriğinde bulunan maddelerin cilt altında bulunan dövme mürekkebini yumuşatarak cilt tarafından deri üstüne atılmasını sağlayan krem bileşenidir.
Krem günde iki kez, sekiz saat ara ile uygulanır. Kullanımdan önce ılık su ile cildin dövme olan bölgesi yumuşatılır, Krem dövme üzerine sürülür ve emilene kadar 2 – 2,5 dakika kadar masaj yaparak cilde yedirilir. Cilt üstünde kalan krem temizleme mendili ile silinir.  Normal kalitede bir dövme 13 – 14 gün içerisinde silinmiş olur.
Kaliteli dövmelerin tamamen silinmesi 20 günü bulabilmektedir, geriye herhangi bir pigment kalmaz.
Ancak, dövme silme kremi ile dövme yaptırırken oluşan küçük iğne izleri ciltte kalabilir.
İADE GARANTİSİ:
Garantili bir ürün olduğunu ve Tüketici Kanununda yazan şartlar gereğince 30 Gün içerisinde sebep göstermeksizin ‘iade hakkınız’ olduğunu unutmayınız.
Tüm ürünlerde olduğu gibi dövme kreminde de tüketici kanununun hükümleri geçerlidir.
İade etmek isterseniz, ürün bedeli kesinti yapılmadan tarafınıza geri iade edilir.
Büyük dövmeler için olan 200 ml’lik Dövme Silme kremi ile 20 cm’ye kadar Dövmeler silinebilir.
Küçük dövmeler için 100 ml’lik Dövme Silme kremi ile 10 cm’ye kadar dövmeler silinebilmektedir.
Her türlü ‘renkli ve siyah’ dövmeleri, ‘elle yapılan kalıcı dövmeler’ ve ‘makine ile yapılan kalıcı dövmeler’ için kullanılabilir.

www.dovmekremi.net

İÇERİK:
% 1,5 Borax, % 0,8 Kristalize Ctric Acid, % 2 Vitamin E, Vitamin C, Deionize Water, Argan Oil, Jojoba Oil, Milk, perfume
İhtiva Eder.
SİPARİŞ YÖNTEMLERİ
1- Kargo ile Kapıda Ödeme  :  0 212 903 07 80 Nolu Telefondan
2- Dilerseniz  sitemiz üzerinden sipariş formu ile sipariş verebilir
3- Dilerseniz, dovmekremi@gmail.com  Adresinden Sipariş verebilirsiniz.
4- Satış Platformları  sahibinden.com ve gittigidiyor.com üzerinden kredi kartına taksit ile Güvenli E-Ticaret alt yapıları kullanarak sipariş verebilirsiniz.
PTT Kargo – Ya da Aras Kargo Kapıda Ödeme Seçeneği ile Satın almak isterseniz Aynı Gün ürününüz kargolanır. Kargo görevlisi ürününüzü teslim ettiğinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Kargolanan siparişler ortalama iki gün içerisinde tarafınıza  teslim edilmektedir.
Tüm Siparişlerde Kargo ÜCRETSİZDİR
keywords: dövme silme, dovme silme, dövme sildirme, kalıcı dövme silme, dövme nasıl silinir? dövme silmek istiyorum, dövme sildirmek istiyorum, dövme sildirtmek istiyorum, dövme kurtulmak, dövme kapatmak, dövme silici, dövme kremi, dövme temizleme kremi, dövme silme yöntemi,