Pandora..Umarım bana yardım edebilirsin…

Bilinçaltı kör bir kuyudur

 

Bir kitabı okurken o kitaptaki tüm karakterlerin ve anlatılanların birdenbire gözünüzün önünde ete kemiğe büründüğü oldu mu ? Nadirde olsa belki ! Bu keyifli kitap okuma deneyimini DİĞER DÜNYALAR isimli kitapta yaşamaya ne dersiniz ?

Kitap öyle bir olay örgüsüne sahip ki , adeta onu soluksuz okumanız için başlı başına bir sebep…

ucretsiz-ekita-ebook-roman-hikaye

 

 

İnanılmaz bir hayal gücüyle ortaya çıkan bu eser gerek içeriği gerekse anlatım dili ve mükemmel öngörüleriyle bizlerden tam puan alıyor.

 

 

www.the-others-world.blogspot.com.tr

Kitaptan minik bir kesit

Kaos

Bana hayatını anlatan tek bir kelime söyle deseler ”kaos”derdim.Son bir kaç aydır hayatım altüst olmuştu.

Kimdim ben?…Kim olduğumu unutmamak için sık sık ismimi tekrarlıyordum. İsmim Samira,20 yaşındayım ve gerçekle-hayal arasında ince bir çizgide yürüyorum.Çaresizim…
Hakkımda dedikodular başlamıştı.Herkes delirdiğimi yada uyuşturucu bağımlısı olduğumu düşünüyordu.Okuldan eve giden bir kağıtta ailem açıkca uyarılmıştı.O kağıt yüzünden başım belaya girdi.Aileme uyuşturucu kullanmadığımı ispatlamak için çok ter dökmüştüm..Birden zayıflamam ve morarmış gözaltlarım ile bunu ispatlamam kolay değildi ama en azından vücudum da iğne izi yoktu.Ama rüyalarımdan geriye bedenimde kalan izler ürkütücüydü.Spor yaparken düştüğümü,incittiğimi yada bir yere çarptığımı söyleyerek geçiştiriyordum.Yinede eroin dışında bir çok uyuşturucu çeşidi vardı.Hap kullandığımı düşündüklerinden emindim.Ev arkadaşımı bile sorguya çekmişlerdi.Gece kaçta geliyordum,yabancı birileri ile arkadaşlığım varmıydı? Buna benzer sorularla karşı karşıya kalan Yuli yi zor durumda bırakmıştım.Dayımın teklifi psikoloğa gitmemdi.Bu teklifi kabul etmek zorundaydım yoksa bu çılgın sorulardan ne ben ne de Yuli kurtulamazdık.Ve böylelikle psikolog maceram başlamış oldu.İlk seansla birlikte elime tutuşturulan reçete durumumun ne kadar vahim olduğunu ispatlıyordu.Halüsinasyon eşliğinde paronaya yaşadığımı söylüyordu sevgili doktorum ve ekliyordu;Şizofreni başlangıcı…!
Bu benim için hem iyi hem kötü haberdi.Kötü haber artık resmen deliydim.İyi haber ailem,arkadaşlarım,okulum eskisi gibi üstüme gelemeyecekti.Kendimi anlatmak zorunda kalmayacaktım.Bu da neler olduğunu çözebilmem için bana vakit kazandıracaktı.Tek sorunum bana acıyarak bakan gözlerdi.Zavallı kız bu genç yaşında delirmişti.Bana bakış açıları buydu.Ben artık kafayı sıyırmış bir kızdım.Buna üzülecek vaktim yoktu.Gerçekten çıldırmadan bu durumdan kurtulmanın bir yolunu bulmalıydım.
Ve uyku…hayaletlerle uyuyordum.Derin uykuya geçtiğim anda koyu bir karanlığa düşüyordum.Gözlerime yaşadığım ürkütücü gecelerin karanlığı çökmüştü.Bedenim daha fazla dayanamazdı.Peşimdeki herneyse beni almadan gitmeyecekti.

hikaye,roman,ucretsiz hikaye kitabi,ekitap-e-kitap,ebook,e-book