Tasarımdan imalata ekibi olarak yaptığımız işi seviyoruz ve bu sebeplede yaptığımız işlerin sonunda hep güler yüzlü müşteriler bırakıyoruz…Tasarımdanimalata.com olarak  3D Printer , Kalıp Tasarımı,Cnc kursu,Ürün tasarımı,enjeksiyon kalıbı,solidworks kursu başta olmak üzere birçok alanda si değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ülkemizde ve dünyada giderek artan rekabet koşullarına uygun olarak firmamız Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerine büyük önem vermektedir. Genişleyen Uzman kadrosu ve donanıma yapılan yatırımlarla doğru orantılı olarak firmamız Türkiye’deki en kaliteli makinaları piyasaya sunmaktadır.

tasarimdan-imalata

 

 

www.tasarimdanimalata.com

 

Vizyonumuz

Her an, her yerde ve her aşamada Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini esas almak, Paydaşlarımızla birlikte Kalitenin bir yaşam biçimi olarak, ilerleme ve gelişmenin alt yapısı olmasını sağlamak ve bu anlayışı yaygın hale geliştirmek, Şirketimizin Türk Ekonomisinde, iş hayatında, iş ahlaki ve kurum kültürü normlarında kıymet yaratarak ilelebet yaşayacak bir işletme olmasını amaçlayan ilkelere bağlı kalmak, Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizle, tedarikçilerimizle hedef ortaklığımızı devam ettirmek, faaliyet alanlarımızda sürekli büyüyerek sektörümüzde lider firma konumumuzu kalıcı kılmak.

Misyonumuz

Şirket ve Kalite Hedeflerimiz Doğrultusunda ve Toplam Kalite anlayışı çerçevesinde müşteri beklentileri ötesinde değer yaratacak ürün ve hizmet sunmak, sektörde örnek ve öncü bir kuruluş olmaktır.